Firmamız, 1980  yılında otomotiv yedek parça satış dağıtım hizmeti sunmak amacıyla kuruldu. Binek ve hafif ticari araç gruplarında geniş ürün yelpazesi, ileri teknolojik ürünleri, nitelikli personeli ile, zamanında teslimat, stoklu çalışma, hizmette müşteri memnuniyetini ilke edinen YILMAZ OTO  yenileme pazarında güven, yenilikçi kalite anlayışı ve istikrarın temsilcisi konumuna ulaşmıştır.

       En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak ilkesiyle yola çıkan firmamız geçen 42 yıllık süreçte ülkemizde otomotiv yedek parça sektöründe kendisine sağlam ve güvenilir yer edinmiştir.

       Türkiye genelinde dağıtım yapan firmamız 3 parakende 1 toptan şubesiyle + 30 çalışanı ve +10 aracıyla hizmetinizde, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş yöneticiler, teknik uzmanlar, satış temsilcilerinden oluşan personelimizle müşterilerimize en iyi hizmeti vermek amacıyla faaliyetine devam etmektedir. YILMAZ OTO , 200’e varan marka grubuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2023 - "YILMAZ OTO YEDEK PARÇA"